Kupno używanego samochodu, na dodatek sprowadzanego z Niemiec, jest czasem kupowaniem kota w worku i może zakończyć się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Na terenie naszego kraju działa wielu nieuczciwych sprzedawców, którzy stosują niedozwolone praktyki i sztucznie zawyżają ceny. Ale takie rzeczy nie u nas. Auto-Arek to marka, która stawia przede wszystkim na profesjonalizm, rzetelność oraz przyjazne podejście do klienta.

Auto-Arek

najlepsze samochody dla firmy

auto-arek citroen c5Nie oszukujemy i nie wciskamy klientom niepełnowartościowych samochodów – wiemy, że jeden niezadowolony klient może być dla firmy bardziej szkodliwy niż dziesięciu zadowolonych kupujących. Auto-Arek to wysoka jakość i konkurencyjne ceny, na pewno zdecydowanie niższe niż gdzie indziej. Nie jesteśmy komisem samochodowym, a bezpośrednim importerem, współpracującym bezpośrednio z niemieckimi partnerami. Mamy rozbudowaną sieć kontrahentów na terenie całych Niemiec. Samochody sprowadzamy szybko, sprawnie oraz w stu procentach zgodnie z prawem. Naszym klientom oferujemy kompleksowe załatwienie wszystkich spraw celnych i skarbowych. Auto-Arek oferuje szeroki wybór aut różnych marek i z różnych półek cenowych, dzięki czemu klienci bez problemu mogą wybrać samochód idealny dla siebie. Kupując samochód w Auto-Arek możesz mieć pewność, że będzie nie tylko wyglądał jak nowy, ale też jego późniejsze użytkowanie będzie bezproblemowe i bezpieczne.

Auto-Arek Łapino

auto-arek jodłowno - logo firmoweJak wiele jesteś w stanie przejechać, by kupić niedrogi, sprawdzony i w pełni sprawny samochód? Na pewno sporo, szczególnie, jeśli masz nie najlepsze doświadczenia z importerami zagranicznych samochodów. Jeśli zależy Tobie przede wszystkim na pewności i bezpieczeństwie, zapraszamy do nas. Siedziba firmy Auto-Arek znajduje się w Łapinie w pobliżu Gdańska w województwie pomorskim. Jednak na przestrzeni lat mieliśmy klientów z różnych rejonów kraju. Są osoby, które po nasze samochody przyjeżdżały setki kilometrów i nigdy nie żałowały poświęconego czasu. Auto-Arek Łapino mieści się w doskonałej lokalizacji, a dokładniej na ul. Sienkiewicza 37. Łatwo do nas trafić, bez względu na to, z którego końca Polski będziesz do nas jechać.

Nie musisz się obawiać, że przejedziesz wiele kilometrów na próżno. Przejrzyj naszą aktualną ofertę na stronie internetowej, a gdy znajdziesz interesującą Cię markę czy model, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie i obejrzenie auta. Pracujemy od poniedziałku do soboty w różnych godzinach, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Nie zawsze jesteśmy obecni na miejscu, dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie konkretnego terminu spotkania. Auto-Arek Łapino na pewno zaskoczy Cię ciekawą ofertą, zaproponuje konkurencyjną cenę oraz różnorodne możliwości finansowania zakupu auta. Jesteśmy przekonani, że od nas wyjedziesz na swoich nowych czterech kółkach.

Auto-Arek opinie

auto arek opinie ford cmaxCo prawda dźwignią handlu jest reklama, ale o wiele skuteczniejsze są opinie o firmie pozostawiane przez zadowolonych klientów. My mamy takich opinii całkiem sporo, bo i przez wiele lat wyjechało od nas nowym autem wiele osób. Wejdź na Auto-Arek opinie i przeczytaj, za co doceniają nas inni i jak sprawują się zakupione u nas samochody. Klienci firmy Auto-Arek doceniają nas za miłą obsługę, szeroki wybór aut i przede wszystkim za rzetelność i uczciwość. Staramy się dokładać wszelkich starań, by kupujący byli po prostu zadowoleni. Wszystkie nasze samochody są w doskonałym stanie, w pełni sprawne, a na pierwszy rzut oka wyglądają jak nowe. Załatwiamy wiele formalności, włącznie z urzędami, dzięki czemu klientowi nie pozostaje nic innego, jak po prostu wsiąść do nowo zakupionego auta i odjechać. Klienci, którzy wystawiają o Auto-Arek opinie bardzo często podkreślają, że od kilku lat jeżdżą kupionymi u nas autami i nie mają z nimi żadnych problemów, nie muszą też zostawiać dużych pieniędzy u mechanika. Jeśli dodamy do tego wyjątkowo korzystne ceny, sporo lepsze niż u konkurencji, kupno samochodu w Auto-Arek to inwestycja, która na pewno będzie procentowała.