Wypoczynek dla grupy Twojej firmy

Góry są pełne uroku o każdej porze roku – niezwykłe krajobrazy, zmieniająca się pogoda i możliwość spacerów w otoczeniu niezwykłej przyrody. Nic więc dziwnego, że kto raz pojedzie w góry, będzie chciał wracać w nie jeszcze nie raz. Jednym z pełnych uroku miejsc, które warto odwiedzić podczas górskich wypadów jest Szczyrk, położony w sercu Beskidu Śląskiego.

pokój hotelowySzczyrk jest jedną z popularniejszych miejscowości wśród miłośników gór. Nic w tym dziwnego – ma do zaoferowania praktycznie wszystko, czego wymagamy od górskiego wypoczynku. Trasy spacerowe, ośrodki narciarskie oraz świetnie rozbudowaną bazę noclegową, dzięki czemu można spędzić urlop w naprawdę komfortowych warunkach. Cos dla siebie znajdą tu zarówno zapaleni narciarze, jak i osoby, które dopiero planują stawiać pierwsze kroki na nartach. Na wielbicieli górskich wypraw czekają ciekawe, zróżnicowane pod względem trudności trasy oraz górskie schroniska, w których przy kominku można napić się grzanego wina czy posłuchać występów ludowych zespołów.

lobby w hotelu SKalnymOkolice Szczyrku znane są też ze swojego niepowtarzalnego klimatu, który pozytywnie wpływa na zdrowie i sprzyja leczeniu wielu dolegliwości. Jeśli masz problemy z układem oddechowym czy nerwowym lub żyjesz w ciągłym stresie, łagodne górskie powietrze pozwoli Tobie odstresować się, zrelaksować i wypocząć na łonie natury. Wartością dodaną tego niezwykłego miejsca są liczne zabytki, które można zwiedzić w Szczyrku i w najbliższych okolicach.

Więcej informacji na temat komfortowego górskiego wypoczynku znajdziesz na stronie: www.hotelskalnyszczyrk.pl